Aktualności

Osłabiony organizm

Nadchodzą zimne dni a wraz z nimi osłabienie organizmu które może się przyczynić do zapoczątkowania różnych infekcji. Nasz organizm nie jest niestety doskonały i dość wolno adoptuje się do otaczających go okoliczności. Dlatego większość z nas wraz z początkiem zimniejszych dni łapie różnego rodzaju choroby i infekcje.

Czy można się przed ty uchronić? Tak! Podstawą jest tak zwany higieniczny tryb życia. Gdy nasza wewnętrzna harmonia nie jest zakłócona nasze ciało jest bezpieczne gdyż samo ma siłę bronić się przed intruzami. Aby móc w pełni utrzymać tę harmonię musimy spełniać szereg ważnych warunków.

Pierwszym z nich jest odpoczynek. Zdrowy sen wpływa pozytywnie na nasz organizm. Podczas nocy nasze ciało się regeneruje najszybciej. Prawidłowo powinniśmy spać po 8 godzin dziennie aby zapewnić ciału należyty odpoczynek. W dzisiejszych czasach to trochę trudne ale gdy wchodzi w grę los naszego zdrowia warto zastanowić się nad priorytetami.

Drugą ważna sprawą jest odżywianie. Większość tańszej żywności jest nafaszerowane konserwantami które mają właściwości antybiotyku. Przyjmując stale te substancje doprowadzamy do upośledzenia naszego układu odpornościowego. Oszczędzając na żywności sprawiamy że zaoszczędzone pieniądze będziemy musieli wydać w przyszłości na leki.

Jakość to jeden ważny aspekt lecz kolejnym z nich jest logiczne odżywianie. Nasz organizm do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje odpowiedniej ilości węglowodanów, zdrowych tłuszczy , białek oraz całej gamy witamin i składników mineralnych. Duża część z nas unika warzyw i owoców uważając je za niepotrzebny dodatek do kawałka mięsa z górką ziemniaków.

Takie postępowanie prowadzi do powstawania niedoborów witamin i minerałów co przeważnie owocuje zachwianiem działania całego organizmu. Wtedy już brakuje tylko paru czynników które złożą się na powstanie infekcji. Pamiętaj o codziennej dawce witamin. Gdy nie jesteś w stanie z braku czasu zjeść wystarczającej liczby warzyw i owoców pamiętaj że to nie koniec świata.

Dysponujemy suplementami diety najwyższej jakości które w pełni zaspokoją Twoje zapotrzebowanie. Wygodna forma tabletek lub kapsułek sprawi że ich przyjmowanie zajmuje tylko chwilę. To najlepsze rozwiązanie dla osób które są zabiegane a chciały by zrobić coś dla swojego zdrowia. Oferowane przez nas suplementy są pochodzenia naturalnego.

?